יש לך רעיון לאפליקציה?

 

יש לך רעיון ממש גאוני? משהו שאף אחד לא חשב עליו עדיין?  כזה שיכול להביא בשורה חדשה ולפרוש כנפיים בכל העולם?

חולם שהרעיון שלך באמת יעשה אותך מיליונר?

רגע!

רעיון הוא כלום! 

כמוך יש עוד מיליוני בני אדם שחושבים בכל רגע נתון כמעט על כל רעיון שיש! בחנויות האפליקציות ישנם רעיונות מדהימים ומבריקים שאף אחד לא משתמש בהם...

אז מה בכל זאת?

רעיון צריך להיות מיושם נכון!  יישום נכון צריך להיות משווק היטב!

 

ל-BF Mobile ישנן יכולות רבות ומגוונות להוצאת הרעיון שלך מן המוח אל הפועל! בי אף מובייל מסוגלת לעשות לרעיון שלך טוב!

זה מתחיל בפגישה בה נבין היטב אחד את השני.

לאחר מכן – נתחיל לאפיין את הרעיון שלך. רעיון צריך אפיון טוב! להבין מה יוסיף לו ומה דווקא יסרבל אותו... לבנות לו חווית משתמש מרעננת...  בקיצור, לקחת את הרעיון ולהעביר אותו אל הכתב כרעיון נכון! זו עבודה מורכבת שדורשת ידע, ניסיון ומיומנות, זו עבודה של חשיבה וירידה לפרטי פרטים, זו עבודה שצריך לדעת לעשות אותה.  בי אף מובייל עושה אותה מעולה!

לאחר אישור האפיון הוא יועבר לעיצוב. העיצוב הוא הפנים של הרעיון שלך. העיצוב הוא היכולת לקחת את הרעיון ולשכנע את העולם להשתמש בו. רעיון טוב חייב עיצוב גאון! 

לא קל לעצב נכון אפליקציה. צריך לעצב אותה מתוך הבנת המשתמש - זה שבישראל, זה שבניו-יורק, זאת שבצרפת, וזאת שבברזיל. בי אף מובייל  מבינה  עיצוב!

פיתוח, זה השלב הבא והחשוב מכולם. יש פיתוח ויש פיתוח. קוד נקי ונכון מפחית באגים בצורה משמעותית ומונע ממשתמשים לברוח בכל פעם שהאפליקציה מקרטעת... קוד איכותי הוא המפתח להצלחה מבחינה פרקטית. רעיון טוב צריך מפתח גדול! 

לא קל לשמור על איכות קוד גם באנדרואיד וגם ב- IOS, לא קל לדעת תמיד באיזה שרתים נכון להשתמש ואיך לתחזק אותם. בי אף מובייל יודעת לכתוב קוד כמו שצריך!

שיווק, זהו השלב המשמעותי ביותר בכדי שהרעיון שלך באמת יעשה אותך מיליונר. שיווק נכון הוא דבר מוכרח. צריך לדעת לעשות אותו! אסור לוותר עליו! עליך לזכור שהשיווק הוא כלי שבלעדיו לא יקרה כלום. זה לא קל אבל אפשרי – בי אף מובייל מלווה אותך גם לאחר שהמוצר מוכן ומציעה לך מגוון כלים לשיווק יעיל!

ספר לנו על מה תה חולם…